000 MEGASPORT – Магігранд

MEGASPORT

MEGASPORT2018-12-02T13:50:50+00:00

Project Description

MEGASPORT – це найбільша національна мережа мультибрендових магазинів спортивного одягу, взуття та аксесуарів провідних світових виробників.

Історія MEGASPORT: все почалось в 1994 році з відкриття фірмових магазинів у Вінниці та Одесі. Зараз — це торговельна мережа, яка нараховує 45 магазинів по всій Україні і продовжує динамічно розвиватися. Кількість магазинів щороку зростає, розширюється асортимент товарів і торговельних марок.

Асортимент MEGASPORT: Магазини приваблюють споживачів можливістю вибору товарів кращих світових брендів, представлених в широкому асортименті та за справедливою ціною. В наших магазинах є продукція таких відомих компаній-лідерів як Nike, Puma, New Balance, Speedo, Mizuno, Rider, East Peak, Anta, IcePeak, Champion, Umbro, Arena, Craft та інших.

Сервіс MEGASPORT: Ви можете бути завжди впевнені в незмінно високому рівні обслуговування і розраховувати на професійну консультацію при плануванні і здійсненні покупки.

Наша мета: Компанія MEGASPORT орієнтується на життєві цінності, які ніколи не втратять своєї актуальності: здоров’я, активність, сила духу. Ми залучаємо покупця у світ спортивного стилю і, завдяки якійсній продукції, допомагаємо створювати настрій для нових спортивних досягнень!

MEGASPORT — це вибір товарів від найкращих світових виробників спортивного одягу і взуття, якісна консультація професіоналів та комфортна атмосфера. Тому кількість наших покупців щорічно лише збільшується!

Контактна інформація:

Адреса: ТРК “МагіГранд”, пр. Юності, 43А, 2-й поверх

Сайт: www.megasport.ua

e-mail: support@megasport.ua

Instagram: www.instagram.com/megasport_ua

Контактні номери: (050) 461-13-22

Телефон гарячої лінії: 0-800-505-124

Графік роботи:

Щодня з 10:00 до 21:00 без перерви та вихідних

Ми будемо раді бачити Вас серед наших покупців і зробимо усе, щоб завоювати Вашу довіру!