fbpx

Ковбаскофф

Ковбаскофф2018-12-02T16:36:38+00:00

Project Description

Основні види нашої діяльності – виробництво м’яса, субпродуктів, м’ясних продуктів, оптова та роздрібна торгівля м’ясом та м’ясними продуктами.
За більш, ніж 19 років успішної роботи, ми завоювали лідируючі позиції на ринку м’ясних та ковбасних виробів у Вінницькій області.

Наш асортимент включає в себе понад 100 видів високоякісної м’ясної, ковбасної та делікатесної продукції, яка виробляється з власної сировини.
Продукція ТМ «Ковбаскофф» представлена у власній фірмовій мережі магазинів, а також в найбільших торговельних мережах міста, і здатна задовольнити потреби будь-якого покупця.

Сучасне зовнішнє оформлення магазинів, широкий асортимент, зручна викладка продукції, грамотне обслуговування, гарантія якості – все це робить магазини фірмової мережі ТМ «Ковбаскофф» максимально зручними для покупця.

На нашому сайті ви можете ознайомитись із продукцією нашої торгової марки та обрати продукти, що найбільш повно задовольнять ваш смак. Також ви можете дізнатись про останні новини та акції нашої торгової марки, адреси фірмових магазинів та контактні дані, за якими ви можете з нами зв’язатися.