fbpx

Бібліотека Cafe

Бібліотека Cafe2021-08-19T09:56:21+00:00

Project Description

Кафе “Бібліотека cafe”

2-й поверх

“Бібліотека cafe” – оригінальне кафе в зоні фудкорту ТЦ “Магігранд”.
Мережа “Бібліотека cafe” – це велика родина, що незмінно слідує своїм традиціям і принципам. У кожному нашому закладі можна відчути себе частиною цієї сім’ї, насолодитися атмосферою затишку та доброзичливості.

Бібліотека – це сучасне демократичне кафе італійської та європейської кухні з якісним обслуговуванням та цінами, доступними для людей із середнім рівнем достатку. Меню кафе поєднує в собі дві найпопулярніші в Україні кулінарні традиції  – європейську й італійську, і в цьому криється один із секретів успіху компанії.

Особливої уваги вартий інтер’єр кафе . У ньому ми спробували реалізувати всю концепцію закладу .Ви впізнаєте Бібліотеку за легкими світлими тонами, великою кількістю книжок , фірмовим дизайном стін і м’якими зручними диванами.
Наша компанія готова вкладати всі знання й накопичений досвід у розвиток співробітників, розкриття їхнього потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен працівник важливий і цінний для нас. Прагнучи до лідерства в ресторанному бізнесі, ми позиціонуємо командну роботу як цінність, невіддільну від взаємної підтримки та поваги, що об’єднує усіх членів команди. Ми ставимо перед собою складні, цікаві цілі, досягти яких можна тільки разом, спільно, командно!

Контактні дані: 096-505-09-09

Facebook: facebook.com/cafe.biblioteka

Instagram: instagram.com/bibliotekacafe_vn

Власна доставка: biblioteka.vn.ua